OFFICE ASSISTANT

Náplň práce

Do developerskej spoločnosti Alto Real Estates atraktívnymi developerskými projektami (Sky Park, Digital Park, Jurkovičova Tepláreň) hľadáme kolegyňu na pozíciu Office Assistant, ktorá bude reprezentovať našu spoločnosť pri kontakte s externými klientami a zároveň nám pomôže zabezpečiť bezproblémové fungovanie interných procesov pre našich zamestnancov.

Okrem práce v dizajnových priestoroch Jurkovičovej teplárne Vám ponúkame možnosť spolupodieľať sa na automatizácii a optimalizácii procesov nášho Office Managementu. Ak teda máte predchádzajúcu skúsenosť na podobnej pozícii a viete sa rýchlo zorientovať vo firemnom prostredí, dajte nám o sebe vedieť!

Popis

Evidencia došlej a odoslanej pošty na úložiská registratúry a kontrola prijatej pošty v prípade zastupovania recepcie

Zabezpečenie travel desku podľa potreby (vlak, letenka, ubytovanie, transfery)

Základná organizácia kalendárov, dohadovanie stretnutí, rezervácie zasadacích miestností;

Evidencia zmluvnej dokumentácie, tj. vytváranie identifikátorov na zmluvy, scanovanie zmlúv, interná evidencia a e-archivácia zmlúv na úložiská registratúry v zmysle interných predpisov

Spoluorganizovanie firemných eventov

Zabezpečovanie základných kancelárskych potrieb

Evidencia a vytváranie objednávok v internom systéme (úprava a aktualizácia objednávok, komunikácia s dodávateľmi)

Efektívna a proaktívna spolupráca s ostatnými členmi tímu

Vzájomné zastupovanie ostatných členov tímu podľa pokynov primárne nadriadenej

Oddelenie

Office management

Požiadavky

1-2 roky skúseností na podobnej pozícii

Veľmi dobré komunikačné koordinačné a organizačné schopnosti

Zodpovednosť

Schopnosť riešiť problémy

Tímová spolupráca

Základná znalosť MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

Anglický jazyk na pokročilej úrovni - nie je podmienkou

Reprezentatívne vystupovanie

Informácie o pozícii

Druh pracovného pomeru:

  • Plný úväzok

Regióny:

  • Bratislava

Možný nástup od:

  • ASAP

Vedomosti:

  • Základná znalosť MS Office

Roky praxe:

  • Minimálne 1 rok

Ponúkame

Ročný bonus

Cafeteria

Príspevok na vzdelávanie

Športové aktivity (napr. plávanie, beh, a iné..)

Multisport karta (plne hradená zamestnávateľom)

+ 5 dní dovolenky nad rámec zákona

Loyalty bonus

2x sick day ročne

Ovocie, káva, čaj nepretržite na pracovisku

Príspevok pri narodení dieťaťa

Príspevok na stravné

Spoločné raňajky na pracovisku

Firemné akcie a teambuildingy

Kancelárie v priestore národnej kultúrnej pamiatky Jurkovičovej teplárne v zóne Sky Park

Mzda

1300 EUR/mesiac (finálna suma sa odvíja od skúsenosti kandidáta+ ročný bonus viazaný na pracovné výsledky)

Kontakt

V prípade záujmu, pošlite svoje CV a kontaktné údaje na e-malovú adresu nižšie s predmetom: Alto / pozícia / Meno Priezvisko

career@altorealestate.sk

Pravidlá spracúvania osobných údajov