Industrial Consultant, Business Development

Náplň práce

Do developerskej spoločnosti Alto Real Estate s atraktívnymi developerskými projektami (Sky Park, Digital Park, Jurkovičova Tepláreň) obsadzujeme pozíciu konzultanta na oddelení Business Development.

Popis

Podieľať sa na vyhľadávaní potenciálnych nových projektov a investičných príležitostí v oblasti industriálnych realít v Bratislave a okolí

Akvizície pozemkov a areálov vhodných na industriálne nehnuteľnosti

Príprava a podpora pri príprave investičnej stratégie a biznis plánov projektov v industriálnych realitách

Návrhy a spolupráca pri návrhoch na revitalizáciu „brownfieldov“

Podieľať sa na vyhotovovaní nákladovej analýzy, valuácie a koordinovať zabezpečenie ostatných vstupných parametrov

Spolupracovať na riadení alebo koordinácii prenájmu a predaja projektov

Pripravovať posúdenie daného projektu z ekonomického, daňového a právneho hľadiska

Zodpovedať za komunikáciu s externými poradcami (IČ, EIA, prieskumy atď.)

Koordinovať marketingový plán

Vypracovávať podklady pre manažment spoločnosti

Podieľať sa na tvorbe a pripravovať podklady pre interný a externý reporting

Podieľať sa na koordinácii bankového financovania a čerpania finančných zdrojov pre realizáciu výstavby projektu

Vykonávať ďalšiu operatívu podľa pokynov nadriadeného

Oddelenie

Business Development

Požiadavky

VŠ ekonomického alebo technického zamerania

Skúsenosť 2-4 roky na podobnej pozícii v oblasti skladových priestorov podmienkou

Aktívna znalosť anglického jazyka

Multitasking, dôslednosť a samostatnosť

Dobré komunikačné a organizačné zručnosti

Znalosť problematiky komerčných nehnuteľnosti podmienkou

Informácie o pozícii

Druh pracovného pomeru:

  • Plný úväzok

Regióny:

  • Bratislava

Možný nástup od:

  • Dohodou

Vedomosti:

    Roky praxe:

    • 3 roky

    Ponúkame

    ročný bonus

    caffeteria bonus

    príspevok na vzdelávanie

    príspevok na športové aktivity

    sick days a home offices

    25 dní dovolenky

    príspevok na stravné

    firemné akcie

    kancelárie v priestore národnej kultúrnej pamiatky Jurkovičovej teplárne v zóne Sky Park

    Mzda

    2 200 EUR/mesiac v závislosti od skúseností kandidáta (+ ročný bonus viazaný na pracovné výsledky)

    Kontakt

    V prípade záujmu, pošlite svoje CV a kontaktné údaje na e-malovú adresu nižšie s predmetom: Alto / pozícia / Meno Priezvisko

    career@altorealestate.sk