SALES TRAINEE

Náplň práce

Láka ťa práca v ktorej sa budeš môcť realizovať a zbierať nové skúsenosti v obchode? Si systematický, organizovaný a proklientský prístup ti nie je cudzí? Tak čítaj ďalej!
Do developerskej spoločnosti Alto Real Estate s atraktívnymi developerskými projektami (Sky Park, Digital Park, Jurkovičova Tepláreň) hľadáme nového kolegu na pozíciu Sales Consultant.

Čo od teba očakávame?

Popis

Práca s CRM

- administratívna práca v portály altobyvanie.sk, back up podpora klientov, vytváranie nových zákazníkov

- komunikácia s účtovným oddelením

- príprava bytov na odovzdanie, pripadne technickú obhliadku: komunikácia so stavbou

- kontrola platieb v CRM

Odovzdávanie bytov

- evidencia a aktualizácia platieb v CRM

- kontrola kúpnych zmlúv, kúpnej ceny a pod.

- vypĺňanie dotazníkov pre ZSE, SPRAV

- kontrola predajného miesta

- návšteva vzorového bytu pre existujúcich klientov/kupujúcich

- udržiavanie vzorových bytov podľa štandardu

- spracovanie jednoduchých podkladov a príloh pre manuál užívateľa bytu

Predajný proces

- kontrola správnosti produktu v CRM: cena, pôdorys, dostupnosť, termíny

- predaj parkovacích miest a kobiek, obhliadka s potenciálnym klientom

- komunikácia so správcom a účtovným oddelením v procese ich predaja

- príprava predajných podkladov, prezentácii podľa zadania

Oddelenie

Sales

Požiadavky

Anglický jazyk na hovorenej úrovni

Informácie o pozícii

Druh pracovného pomeru:

  • Dohoda

Regióny:

  • Bratislava

Možný nástup od:

  • ASAP

Vedomosti:

  • MUST HAVE: komunikačná znalosť Anglického jazyka
  • Systematicky
  • Organizovaný a príjemný prístup
  • Povedomie o segmente real estate výhodou
  • Proklientský prístup
  • Prijemne vystupovanie

Roky praxe:

Ponúkame

- skúsenosť s administratívnou prácou v developerskej spoločnosti

- výborný kolektív

- dizajnové pracovné priestory v národnej kultúrnej pamiatky Jurkovičovej teplárne v zóne Sky Park

- ovocie, káva, čaj nepretržite na pracovisku

- spoločné firemné akcie

- spoločné raňajky

Mzda

7 Eur/hod.

Kontakt

V prípade záujmu, pošlite svoje CV a kontaktné údaje na e-malovú adresu nižšie s predmetom: Alto / pozícia / Meno Priezvisko

career@altorealestate.sk

Pravidlá spracúvania osobných údajov