TECHNICAL DEVELOPMENT MANAGER

Náplň práce

Do developerskej spoločnosti Alto Real Estate s atraktívnymi developerskými projektami (Sky Park, Digital Park, Jurkovičova Tepláreň) obsadzujeme pozíciu  Technical Development Manager.

Technical Development Manager je zodpovedný za korektne a včas vypracované podkladové materiály, prehľady, informácie a dokumenty pre primárne a sekundárne nadriadených v súlade s ich pokynmi. Koordinácia a príprava podkladov pre spracovanie projektovej dokumentácie.

Popis

Korektne a včas vykonávať činnosti technického konzultanta – konzultácie technického charakteru v oblasti zdravotechnických inštalácií, systému vykurovania a chladenia, systémov vetrania a rozvodov plynu;

Svojimi znalosťami a skúsenosťami zabezpečiť maximálne množstvo informácií, podkladov, výstupov ku konkrétnemu projektu, na ktorom pracuje;

Zabezpečenie požadovaných štúdií a prieskumov, pre spracovanie projektovej dokumentácie (akustická štúdia, emisná štúdia, atď.);

Príprava projektových zadaní v rozsahu technických príloh alebo častí projektového zadania;

Kontrola projektovej dokumentácie v jednotlivých stupňoch

Kontrola kvality realizovaných stavieb;

Zabezpečenie technických konzultácií v procese riešenia reklamácií vád realizovaných stavieb;

Zodpovedať za komunikáciu s externými poradcami ( IČ, EIA, prieskumy atď.);

Koordinovať potrebné kroky s externým Construction Advisorom

Vykonávať ďalšiu operatívu podľa pokynov primárne a sekundárne nadriadeného

Oddelenie

Technical Development

Požiadavky

Min 10 rokov praxe v HVAC

Skúsenosti s navrhovaním systémov

Skúsenosti s kontrolou realizácie

Vedomosť o portfóliu na trhu produktov

Anglický jazyk na uživateľskéj úrovni

Informácie o pozícii

Druh pracovného pomeru:

  • plný úväzok

Regióny:

  • Bratislava

Možný nástup od:

  • ASAP

Vedomosti:

    Roky praxe:

    Ponúkame

    Ročný bonus

    Caffeteria bonus

    Príspevok na vzdelávanie

    Príspevok na športové aktivity (napr. plávanie, beh, a iné..)

    Multisport karta (plne hradená zamestnávateľom)

    + 5 dní dovolenky nad rámec zákona

    2x sick day ročne

    Ovocie, káva, čaj nepretržite na pracovisku

    Príspevok na stravné

    Spoločné raňajky na pracovisku

    Firemné akcie

    Kancelárie v priestore národnej kultúrnej pamiatky Jurkovičovej teplárne v zóne Sky Park

    Car allowance

    Mzda

    od 3 000Eur/mesiac (finálna suma sa odvíja od skúsenosti kandidáta+ ročný bonus viazaný na pracovné výsledky)

    Kontakt

    V prípade záujmu, pošlite svoje CV a kontaktné údaje na e-malovú adresu nižšie s predmetom: Alto / pozícia / Meno Priezvisko

    career@altorealestate.sk

    Pravidlá spracúvania osobných údajov