DESIGN DEVELOPMENT TRAINEE

Náplň práce

Baví ťa architektúra, ovládaš grafické programy ako AutoCAD, Revit, ArchiCAD, Photoshop, InDesign, Sketchup a chceš vyskúšať teóriu v praxi? Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou tímu architektov v Alto Real Estate. Budeš mať príležitosť spolupracovať s významnými menami vo svete architektúry, priamo v priestoroch Jurkovičovej Teplárne.

Do našej spoločnosti hľadáme šikovného a kreatívneho kolegu na pozíciu Design Development Trainee. Ponúkame pozíciu, kde budeš ako súčasť tímu pracovať pod vedením skúsených odborníkov na tvorbe návrhov v oblasti architektúry, urbanizmu, dizajnu a pomáhať pri tvorbe našich projektov.

Popis

Vypracovanie návrhov a architektonických podkladov

Analýza lokalít a práca s územným plánom

Pomoc pri príprave dizajnových, architektonických aj architektonicko-urbanistických podkladov / tak pre súťaže, ako aj pre projekt

Oddelenie

Design Development

Požiadavky

Študent/-ka 3.-5. ročníka VŠ - odbor architektúra

Práca v grafických programoch (min. AutoCAD, SketchUp, balík Adobe)

Kreatívny prístup

Odovzdávanie zadaní v termíne

Chuť učiť sa novým veciam

Vedieť komunikovať a pracovať v tíme

Informácie o pozícii

Druh pracovného pomeru:

  • Dohoda

Regióny:

  • Bratislava

Možný nástup od:

  • ASAP

Vedomosti:

  • SketchUp - Mierne pokročilý
  • AutoCAD - Mierne pokročilý
  • Adobe Photoshop - Mierne pokročilý
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Roky praxe:

Ponúkame

Možnosť získavania skúseností pri tvorbe návrhov v oblasti architektúry, urbanizmu a dizajnu

Spolupráca s významnými menami vo svete architektúry

Ovocie, káva, čaj nepretržite na pracovisku

Spoločné raňajky jedenkrát za 3 mesiace

Spoločné firemné akcie v priestoroch spoločnosti

Výborný kolektív

Dizajnové pracovné priestory v národnej kultúrnej pamiatke Jurkovičovej teplárne v zóne Sky Park

Mzda

7€/hod

Kontakt

V prípade záujmu, pošlite svoje CV a kontaktné údaje na e-malovú adresu nižšie s predmetom: Alto / pozícia / Meno Priezvisko

career@altorealestate.sk

Pravidlá spracúvania osobných údajov